Pracovní pozice

Rychle rosteme a hledáme motivované zaměstnance s kladným vztahem k lezení a k outdoorovým aktivitám. Seznam volných pracovních pozic naleznete níže.

Inženýr provozní kvality

pracoviště:Polička

Máte rádi pohyb, přírodu a/nebo lezení? A máte navíc zkušenosti v oblasti řízení kvality? Ve společnosti RP Climbing vyrábíme lezecké vybavení a outdoorové oblečení značky OCÚN, které putuje do celého světa. Pomozte nám s tím! Nemusíte podávat špičkové sportovní výkony, důležitý je pro nás týmový duch a dobře odvedená práce.

Rosteme a potřebujeme nového kolegu/kolegyni na pozici: Dodavatelská kvalita - inženýr provozní kvality.

Co budete dělat?

Dodavatelská kvalita

  • Řízení procesu vzorkování vůči dodavatelům
  • Spolupráce s odd. nákupu při stanovování požadavků na kvalitu nakupovaných materiálů/dílů a formalizaci Dohod o kvalitě
  • Řízení distribuce vzorků a dokumentace nakupovaných materiálů/dílů napříč pracovišti společnosti
  • Řízení dodavatelských reklamací (monitoring neshod, posuzování, zpracování reklamací a jejich řízení), spolupráce s nákupem
  • Spolupráce na hodnocení dodavatelů
  • Reach, PFAS – správa agendy vstupních informací

Zkušebnictví

  • Řízení a správa datových úložišť výsledků zkoušek pro veškeré zkušebny společnosti
  • Provádění pevnostních zkoušek a jejich vyhodnocování

Kvalita vlastní výroby

  • Vedení analýz výrobkových rizik
  • Vyhledávání a analyzování možných rizik ve výrobním procesu
  • Řízení kontrolních plánů výrobků (v kontextu předchozích bodů), kontrola jejich implementace do technologického postupu a kontrola jejich účinnosti
  • Řízení NO/PO ve vlastních výrobních zařízeních
  • Dohled nad implementací změnových řízení v oblasti kvality, zkušebnictví a kontrol výroby ve vlastních výrobních zařízeních

Plánování a provádění interních auditů všech pracovišť výrobního oddělení

  • Odpovědnost za udržování a chod agend certifikací, metrologie, zkušebnictví, kvality outsourcované výroby a vlastní výroby
  • Řízení datových úložišť provozní kvality a řízené dokumentace oddělení
  • Spolupracovat při plánování a realizaci prověrek kvality všech stupňů a typů
  • Řízení agend dodavatelské kvality
  • Spolupracovat s QM společnosti ve všech oblastech spadajících pod centrální řízení

Co byste měli znát a umět?

  • Nutná znalost angličtiny umožňující profesionální práci
  • SŠ / VŠ vzdělání a odpovídající praxe
  • Předchozí zkušenosti v oblasti řízení kvality
  • Výhodou je zkušenost s řízením kvality outsourcované výroby, výrobou OOP a znalost postupů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) č. 2016/425

Co nabízíme?

  • Smlouvu na HPP
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost práce z domova dle pravidel společnosti
  • Kurzy angličtiny
  • Zaměstnanecké slevy na firemní zboží
  • Bonusy, 13.plat dle dosažených výsledků
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25 dní dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Chcete se dozvědět víc nebo rovnou poslat životopis? Napište mi na zuzana.nejedlova@ocun.com